'Toolkit' immirat għall-pubbliku ġenerali

toolkit għall-komunikazzjoni

It-"toolkit" toffri materjali mudelli u parir dwar kif organizzaturi ta’ kampanji jistgħu jikkomunikaw mal-pubbliku ġenerali sabiex jippromwovu l-użu xieraq u responsabbli tal-antibijotiċi.

Il-materjali mudelli jinkludu messaġġi ewlenin u slogans, logos u viżwali kif ukoll materjali ssuġġeriti biex jintużaw minn awtoritajiet tas-saħħa fl-istati membri.

Instrukcijos, kaip naudotis šia medžiaga

Daugiau išsamios informacijos ir idėjų, kaip naudotis šia medžiaga ir rengti kampaniją apie savarankišką gydymąsi antibiotikais, žr. aiškinamąsias pastabas.

Naudojimo sąlygos

Leidimas naudoti Europos informavimo apie antibiotikus dienos kampanijos komunikacinę medžiagą suteikiamas visoms ne pelno organizacijoms ir sveikatos priežiūros asociacijoms, taip pat visoms Europos sveikatos priežiūros institucijoms ir valdžios įstaigoms, vykdančioms kampanijas, kuriomis siekiama mažinti atsparumą antibiotikams ir skatinti tinkamą antibiotikų vartojimą.

Visi kiti subjektai, prieš pradėdami naudoti Europos informavimo apie antibiotikus dienos kampanijos komunikacinę medžiagą, privalo gauti ECDC sutikimą. Norėdami gauti leidimą naudoti šią medžiagą, kreipkitės e. paštu EAAD@ecdc.europa.eu

ECDC norėtų sulaukti iš jūsų informacijos!

ECDC norėtų sužinoti, kaip ir kur naudojama kampanijos komunikacinė medžiaga, visų pirma, jei manote, kad jūsų iniciatyva gali būti įtraukta į šios interneto svetainės „nacionalinių veiksmų“ puslapį. Kilus klausimams dėl šios medžiagos, kreipkitės e. paštu EAAD@ecdc.europa.eu

Messaġġi ewlenin

Messaġġi ewlenin għall-pubbliku ġenerali

It-teħid ta’ antibijotiċi għal raġunijiet żbaljati, bħal kontra l-irjiħat jew l-influwenza, ma jagħmillek l-ebda ġid